Курсанти ДДУВС привітали ветеранів Міністерства внутрішніх справ

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ долучилися до привітань ветеранів та пенсіонерів МВС.

Щороку 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а з 2005 року в Україні – також і День ветерана. Цей день є виявом поваги суспільства до старшого покоління, символом єдності та спадкоємності поколінь.

З нагоди цієї дати здобувачі факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України ДДУВС привітали ветеранів МВС Олександра ХОМЕНКА та В’ячеслава ПЛІСКА. Вони відвідали почесних працівників з невеликими подарунками, побажавши їм здоров’я, щастя і довгих років життя.

Акція проведена в рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка