Проректор ДДУВС взяв участь у заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України

Проректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Ігор КОВАЛЬОВ взяв участь у пам’ятних заходах, які пройшли на Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО.

Представники міської та обласної влади, правоохоронних органів, громадськість і мешканці міста поклали квіти до монумента пам’яті Небесної Сотні. Присутні вшанували пам’ять захисників та захисниць України, які віддали життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

До покладання квітів і вшанування пам’яті долучився проректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Ігор КОВАЛЬОВ.