Реабілітація ветеранів у ДДУВС: продовження спортивних тренувань

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ тривають заняття з настільного тенісу для військових ветеранів. Заходи проводять фахівці кафедри спеціальної фізичної підготовки.

За словами фахівців, фізична та психологічна реабілітація повинні відбуватися синхронно, що є ключовою умовою одужання поранених бійців. Спорт у цьому процесі відіграє одну з провідних ролей.

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ уже понад півроку проводяться тренування з настільного тенісу для ветеранів. Спортсменів тренує чемпіон України з настільного тенісу Василь КОВАЛЬ.

За час проведення занять у ДДУВС сформувався постійний склад гравців: ветерани щотижня відвідують тренування і з нетерпінням чекають наступних зустрічей.

Тренування проводяться в рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка