Курсанти ДДУВС ознайомилися з особливостями роботи лабораторії біологічних досліджень

Бінарне заняття проведено для здобувачів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Заняття проведено на базі Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Увагу акцентовано на особливостях роботи фахівців лабораторії біологічних досліджень.

Головний судовий експерт відділу обліку генетичних ознак людини Олена ДОВБАНЬ поглибила знання курсантів щодо процесу виявлення, вилучення та дослідження об’єктів, які є носіями геномної інформації.

Під час заняття відпрацьовувалися практичні навички відбору зразків букального епітелію та особливості їхньої упаковки.

Експерти також звернули увагу на типові помилки, яких припускаються уповноважені особи під час призначення судових молекулярно-генетичних експертиз. Обговорювалися аспекти процесуального оформлення постанов про проведення експертиз, постановки запитань за різними об’єктами та оцінки висновків експертів.