Курсанти ДДУВС пройшли навчання від CEPOL

Участь у навчанні від CEPOL взяли представники Наукового товариства здобувачів вищої освіти та органу студентсько-курсантського самоврядування Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти ДДУВС Марія ХЛІВНА, Ганна ТЕРЕХОВА та Михайло ДЗЮБА пройшли підготовчі курси від Агенції Європейського Союзу з питань підготовки правоохоронних органів CEPOL за напрямками «Спільні слідчі групи» та «Інтернет-торгівля нелегальними товарами та послугами».

Під час занять здобувачі заслухали лекції від фахівців з різних країн світу, поспілкувалися з представниками інших держав і отримали цінний досвід у професійній сфері. Вони також отримали практичні рекомендації щодо подальшої співпраці та виробили пропозиції щодо нових методів і напрямків діяльності.

За результатами навчання курсанти отримали відповідні сертифікати.