Продовження циклу тренінгів для поліцейських Служби освітньої безпеки

Заняття організовано доцентом кафедри адміністративного права та процесу Дніпровського державного університету внутрішніх справ Каріною ПІСОЦЬКОЮ.

Тренінг провела інспектор сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Дніпровського районного управління поліції, старший лейтенант поліції Леся РОМАНЕНКО.

Під час заходу відпрацьовано складання процесуальних документів та алгоритм реагування поліцейських Служби освітньої безпеки на виявлення дітей, постраждалих від домашнього насильства.

Крім того, розглянуто способи реагування на випадки домашнього насильства, якщо кривдником є неповнолітній, а також проведення опитування дітей-свідків тощо.

Також під час тренінгу учасники обговорили психологічні та юридичні аспекти попередження домашнього насильства.

Досвід практичного працівника стане корисним поліцейським під час несення служби у закладах освіти.