Збори Ради молодих вчених ДДУВС: обрано нового керівника

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбулися збори Ради молодих вчених, на яких обговорювалися основні напрямки діяльності та було обрано нового керівника дорадчого органу.

Голова ради Сергій ЦИГУЛЬСЬКИЙ надав звіт про діяльність Ради за 2023-2024 навчальний рік. Учасники зборів схвалили кандидатуру доктора юридичних наук, професора Віти КОНОНЕЦЬ на посаду нового голови ради на 2024-2025 навчальний рік.

Новообрана голова представила плани роботи Ради молодих вчених та Школи молодих вчених ДДУВС на 2024–2025 навчальний рік. У планах враховано актуальні виклики для наукової спільноти, серед яких завдання, пов’язані з протидією російській агресії, повоєнним відновленням України, взаємодією українських науковців із закордонними науковими установами, а також дотриманням стандартів академічної доброчесності.