«Юридична освіта в період воєнного стану»: зустріч до Дня юриста у ДДУВС

8 жовтня 2024 року ННІ права та інноваційної освіти з нагоди професійного свята – Дня юриста – організував захід на тему «Юридична освіта в період воєнного стану» для здобувачів вищої освіти.

Зустріч відбулася в очно-дистанційному форматі. Захід відкрив директор ННІ права та інноваційної освіти, доктор юридичних наук, професор Володимир ШАБЛИСТИЙ.

Володимир ШАБЛИСТИЙ зауважив, що дата святкування 8 жовтня є символічною, адже саме цього дня у 1016 році Володимир Мономах та Ярослав Мудрий видали першу збірку законів Київської Русі під назвою «Руська правда».

До заходу долучилися випускники-практики Дніпровського державного університету внутрішніх справ: Анна КРИЧУН, Дар’я ДЕМЕДЕНКО, Микита ФЕДОРЧАК, Веніамін МИРОПОЛЬСЬКИЙ.

Випускники університету поділилися своїми історіями успіху та привітали здобувачів із Днем юриста.