Брейн-ринг до Дня юриста: інтелектуальна гра для курсантів

Захід проведено кафедрою оперативно-розшукової діяльності для здобувачів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України.

Гру на тему «Правові засади організації взаємодії оперативних працівників зі слідчим на досудовому розслідуванні та виконання письмових доручень слідчого в умовах воєнного стану» було проведено з метою поглиблення та закріплення теоретичних знань здобувачів вищої освіти про актуальні питання взаємодії оперативних працівників зі слідчим у досудовому розслідуванні й виконання письмових доручень слідчого в умовах воєнного стану.

Учасники відповідали на запитання щодо знання вимог Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» та інших нормативно-правових актів. Навчальну групу КП-235 було поділено на підгрупи. Кращою виявилася друга підгрупа, капітаном якої був Андрій КРУТОГОЛОВ.