«Конституційно-правові засади національної безпеки та оборони України в умовах воєнного стану»: онлайн-лекція із практиком у ДДУВС

Захід проведено кафедрою теорії держави та права ННІ права та інноваційної освіти Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

До участі в онлайн-лекції з нагоди Дня юриста було запрошено начальника відділу розкриття злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, Управління карного розшуку ГУНП в Запорізькій області, підполковника поліції Дмитра ГІЗЮКА.

Заняття проведено з метою підвищення обізнаності здобувачів вищої освіти щодо загрози вербування українських підлітків та молоді спецслужбами держави-агресора для здійснення диверсійних та злочинних дій.

Під час лекції було розглянуто способи вербування, правопорушення, які вчиняють завербовані підлітки, зокрема підпали військових транспортних засобів.

Обговорено відповідальність за скоєння таких правопорушень та способи протидії агентурному впливу ворожих спецслужб.