Правова вікторина з нагоди Дня юриста в ДДУВС

Захід був проведений завідувачем кафедри адміністративного права і процесу Андрієм СОБАКАРЕМ спільно з викладачем Крістіною ДЕРЕВʼЯНКО для курсантів ННІ підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України.

Вікторина на тему «Судові рішення та їх застосування в практиці працівників правоохоронних органів» відбулася у форматі дебатів.

Захід проведено з метою привернення уваги до вирішення правових колізій, розвитку комунікативних навичок поліцейських, навчання використанню методів поліцейської медіації, що сприятиме деескалації конфліктів під час виконання службових обов’язків, а також формуванню здатності відстоювати свою правову позицію.

Під час дебатів курсанти активно брали участь у дискусіях, навчалися аналізувати судові рішення, захищати свої позиції та поглиблювали знання у сфері адміністративного права.