Ректор Олександр МОРГУНОВ зустрівся із представниками студентсько-курсантської ради ДДУВС

Представники прозвітували про діяльність студентсько-курсантського самоврядування та обговорили актуальні питання.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови студентсько-курсантської ради ДДУВС Михайло Дзюба повідомив, що орган самоврядування подав три кандидатури на призначення іменної стипендії міського голови ім. О. Поля для здобувачів, які активно беруть участь у житті університету.

У ході зустрічі було розглянуто зміни в освітньому процесі на 2024–2025 навчальний рік, а також запропоновано зміни до Положення про орган студентсько-курсантського самоврядування.

Здобувачі мали можливість обговорити з ректором ДДУВС питання щодо якості викладання та висловили побажання щодо залучення практичних фахівців до проведення навчальних занять.

Також було підбито підсумки участі студентів і курсантів у культурно-масових заходах та обговорено підготовку до виборів нового голови студентсько-курсантської ради.