«Судова експертологія»: бінарне заняття для курсантів Дніпровського державного університету внутрішніх справ

Захід проведено для здобувачів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Участь у занятті взяли тимчасово виконуюча обов’язки завідувача кафедри криміналістики та домедичної допомоги, майор поліції Ганна БІДНЯК та заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами Східного офісу Державної аудиторської служби України Дмитро КАЛАШНІК.

Під час заняття курсанти навчальних груп СР-141 та СР-142 підвищили свою обізнаність щодо діяльності органів державного фінансового контролю та їх використання таких форм роботи, як ревізії (інспектування), фінансовий аудит, моніторинг і перевірка закупівель тощо.

Розглянуто відмінності зазначених способів здійснення повноважень Державної аудиторської служби України та особливості їх застосування з метою попередження та ефективного розслідування кримінальних правопорушень.