За порятунок людських життів: колектив Дніпровського державного університету внутрішніх справ отримав подяку

Колективу Дніпровського державного університету внутрішніх справ було вручено подяку під час зустрічі керівників закладів вищої освіти.

Зустріч пройшла у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова.

Генеральний директор лікарні Сергій РИЖЕНКО відзначив університет за активну участь у волонтерських та донорських ініціативах, що мають вирішальне значення для порятунку життів поранених.

Ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ під час заходу підкреслив, що донація крові є обов’язком кожного, хто має можливість допомогти. Ректор наголосив на важливості продовження співпраці з лікарнею та участі університету у майбутніх волонтерських акціях.

Колектив університету – викладачі, офіцери, студенти та курсанти – активно підтримує всі ініціативи, пов’язані з допомогою пораненим. Тож подяка є визнанням внеску в порятунок життя бійців та волонтерську діяльність.