Перший проректор ДДУВС Ігор МАГДАЛІНА провів робочу зустріч із представниками Консультативної місії Європейського Союзу

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Сторони обговорили спільну організацію Міжнародного форуму «Об’єднаємося! Інвестуємо у запобігання насильству щодо жінок та дівчат».

«Слідчий-2024»: квест до Дня юриста у ДДУВС

Захід організовано для курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Представники ДДУВС вибороли призові місця на чемпіонаті з шашок та шахів

У Дніпрі відбувся чемпіонат обласної організації Товариства з шахів і шашок у рамках комплексних змагань «Динаміада-2024». У заході взяла участь команда Дніпровського державного університету внутрішніх справ, представники якої здобули призові місця.