Перший проректор ДДУВС Ігор МАГДАЛІНА провів робочу зустріч із представниками Консультативної місії Європейського Союзу

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Сторони обговорили спільну організацію Міжнародного форуму «Об’єднаємося! Інвестуємо у запобігання насильству щодо жінок та дівчат».

До зустрічі долучилися помічник ректора Дніпровського державного університету внутрішніх справ з гендерних питань Лариса НАЛИВАЙКО, керівник мобільного підрозділу КМЄС Ове УРУП-МАДСЕН та інші учасники.

Під час зустрічі були визначені дати проведення заходу, узгоджено тематику панельних дискусій та розподіл обов’язків серед організаторів, а також визначено поточні завдання для кожної зі сторін.

Крім того, обговорювалися питання подальшої співпраці в освітній сфері: організація системних заходів для вивчення європейського досвіду роботи з кривдниками, впровадження корекційних програм та перспективи їхнього використання в Україні. Окремо йшлося про запрошення міжнародних експертів КМЄС для проведення бінарних занять та інших освітніх заходів, які сприятимуть підвищенню професійного рівня.