Представники ДДУВС вибороли призові місця на чемпіонаті з шашок та шахів

У Дніпрі відбувся чемпіонат обласної організації Товариства з шахів і шашок у рамках комплексних змагань «Динаміада-2024». У заході взяла участь команда Дніпровського державного університету внутрішніх справ, представники якої здобули призові місця.

Чемпіонат проводився серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області.

Представниками команди ДДУВС були доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Дмитро АНІСІМОВ та старший викладач тієї ж кафедри Микола ПОЖИДАЄВ.

ДДУВС також представляли заступник директора ННІ права та інноваційної освіти Максим ПОЧТОВИЙ, старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Олег ЗАВІСТОВСЬКИЙ, студентка ННІ права та інноваційної освіти Марія КОНОВАЛОВА, а також курсанти Богдан КОЖУШКО, Марія ХЛІВНА й Ігор ЯРОВИЦЬКИЙ.

В особистому заліку Марія ХЛІВНА здобула перше місце з шашок, а Марія КОНОВАЛОВА – друге місце з шахів. У командному заліку збірна команда ДДУВС посіла третє місце з шашок.