Спортсмени ДДУВС візьмуть участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» з боротьби самбо

Напередодні поїздки на чемпіонат зі спортсменами зустрівся ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Олександр МОРГУНОВ.

У жовтні у Львові відбудеться чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до системи управління МВС, Національної гвардії України та інших органів центральної виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

У чемпіонаті братимуть участь сім курсантів ДДУВС під керівництвом тренера Володимира РОГАЛЬСЬКОГО.

Ректор Олександр МОРГУНОВ поспілкувався зі спортсменами, побажав їм наснаги, спортивного азарту та вагомих досягнень.