Курсанти ДДУВС передали чергову партію матраців для фронту

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ підтримали благодійний проєкт, спрямований на допомогу бійцям на передовій.

Щотижня у вільний від навчання час здобувачі працюють на базі волонтерських центрів. Разом із небайдужими містянами плетуть сітки для фронту, шиють зручні матраци та подушки для військових. Кожен з таких виробів – прояв вдячності та уваги Збройним Силам.

Нові матраци, які вже поїхали на передову, курсанти додатково обладнали термопідігрівом. На звороті залишили особисті побажання: слова підтримки та сподівання на скорішу перемогу.

Здобувачі переконують: волонтерство сприяє розвитку комунікативних навичок, командної роботи, згуртованості та соціальної відповідальності. А завдяки їхнім виробам бійці відчуватимуть комфорт і безпеку, що є надзвичайно важливим в умовах активних бойових дій.