Курсанти ДДУВС стали чемпіонами всеукраїнських змагань з хортингу

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ вибороли на змаганнях 7 призових нагород.

Спортивний захід відбувся 12-13 жовтня у м. Ірпінь Київської області. За чемпіонське звання боролися понад 300 спортсменів з усіх куточків України – учасники демонстрували високий рівень психологічної та фізичної підготовки.

За результатами чемпіонату призові місця у розділі «Поліцейський самозахист» розподілилися наступним чином:

1 місце – курсанти Олександр Паслюченко (ДР-244) та Віталіна Желудько (ДР-246); 2 місце – курсанти Артур Вілісов (ДР-342) і Марія Хлівна (ДР-246), 3 місце – курсанти Дмитро Капленко (ДР-342) та Анастасія Бойко (ДР-243).

Ще одну перемогу здобула курсантка Юлія Толмачова: вона посіла 1 місце у розділі «Боротьба».

Хортинг є сучасним видом спортивних єдиноборств, що виник та активно розвивається в Україні. Хортинг позиціонують не лише як бойове мистецтво, а й як систему комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання.