Бінарне заняття для слухачів спеціалізації Служби освітньої безпеки в ДДУВС

Захід організувала кафедра адміністративного права і процесу Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

У занятті взяв участь начальник відділу Служби освітньої безпеки управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Денис ШУЛЬГА.

Практик поділився досвідом роботи офіцерів освітньої безпеки, набутим під час роботи у закладах освіти Дніпра та області. Особливу увагу було приділено створенню поліцейськими безпечного освітнього середовища.

Слухачі спеціалізації ознайомилися з основними напрямами діяльності відділу Служби освітньої безпеки, дізналися про профілактику правопорушень у дитячому середовищі, боротьбу з булінгом, координацію пропускного режиму в школах та інші аспекти забезпечення безпеки в закладах освіти.