Рух та емоції: у ДДУВС тривають тренування з настільного тенісу для військових ветеранів

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Захід організовано кафедрою спеціальної фізичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Методика проведення наукових досліджень: засідання гуртка «Актуальні проблеми оперативно-розшукової діяльності» у ДДУВС

Засідання провів науковий керівник гуртка, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Віталій ТЕЛІЙЧУК.

«Козацькому роду нема переводу»: вікторина для курсантів ДДУВС

Захід організувала доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права та прав людини Дніпровського державного університету внутрішніх справ Юлія ЗАВГОРОДНЯ.

Поліцейські у створенні безпечного середовища: заняття для слухачів спеціалізації Служби освітньої безпеки в ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбулося заняття на тему «Роль поліцейських підрозділів Служби освітньої безпеки у створенні безпечного освітнього середовища для учасників освітнього процесу».

«Проведення інтерв’ю під час досудового розслідування»: бінарне заняття від європейського експерта для курсантів ДДУВС

У заході взяв участь Крістофер ЕЛЛІОТТ, радник з питань кримінальних розслідувань організованої злочинності Консультативної місії Європейського Союзу.

Поточні закупівлі («Капітальний ремонт виробничих приміщень курсантської їдальні першого поверху та примикаючих до них сходів корпусу №3 (літ.В-3) Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ по пр. Гагаріна, 26 в м. Дніпро» Коригування)

Поточні закупівлі