Методика проведення наукових досліджень: засідання гуртка «Актуальні проблеми оперативно-розшукової діяльності» у ДДУВС

Засідання провів науковий керівник гуртка, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Віталій ТЕЛІЙЧУК.

На засіданні здобувачам було роз’яснено методику проведення наукових досліджень з проблем оперативно-розшукової діяльності в умовах воєнного стану, особливості підбору літературних джерел, пошуку інформації в Інтернеті, а також опрацювання нормативно-правових актів.

Віталій ТЕЛІЙЧУК також виступив із доповіддю на тему «Законодавче регулювання конфіденційного співробітництва у правоохоронній діяльності та актуальні проблеми сприяння громадян оперативним підрозділам у протидії злочинності під час воєнного стану».

Учасники зустрічі представили власні доповіді та активно долучилися до дискусії щодо проблемних питань, порушених під час засідання.