Поліцейські у створенні безпечного середовища: заняття для слухачів спеціалізації Служби освітньої безпеки в ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбулося заняття на тему «Роль поліцейських підрозділів Служби освітньої безпеки у створенні безпечного освітнього середовища для учасників освітнього процесу».

Захід провели старший викладач кафедри адміністративного права і процесу ДДУВС Микола РЕПАН та начальниця сектору організації служби освітньої безпеки ГУНП в Дніпропетровській області, підполковниця поліції Олена ТКАЧОВА.

Під час заняття було розглянуто ключові аспекти організації роботи Служби освітньої безпеки. Слухачі отримали вичерпну інформацію про концепцію служби, яка спрямована на забезпечення безпеки та правопорядку в освітніх закладах. Олена ТКАЧОВА детально зупинилася на правових засадах діяльності підрозділу, підкресливши важливість нормативно-правових актів, що регламентують роботу інспекторів.

Особливу увагу було приділено основним завданням інспекторів, які активно залучаються до виховної роботи з молоддю, формуючи в них навички безпечної поведінки. У ході заняття слухачі дізналися про методи профілактики правопорушень серед дітей та молоді, а також про роль інспекторів у попередженні кризових ситуацій в навчальних закладах.