Військовий успішно завершив навчання в Автошколі для осіб з інвалідністю на базі ДДУВС

Віктор – військовослужбовець, який зазнав ампутації нижньої кінцівки внаслідок бойових дій, успішно пройшов навчання в автошколі для осіб з інвалідністю при Дніпровському державному університеті внутрішніх справ. Після завершення курсу він отримав водійське посвідчення категорії «В».

Після початку повномасштабного вторгнення рф, Віктор приєднався до Сил безпеки та оборони України. В результаті поранення він втратив нижню кінцівку, пройшов реабілітацію і вирішив підвищити свою мобільність, навчаючись в Автошколі для осіб з інвалідністю. Завдяки наполегливості та підтримці інструкторів Віктор успішно склав іспити й тепер впевнено керує автомобілем на міських дорогах.

Автошкола є частиною проєкту Міністерства внутрішніх справ України, реалізованого в межах ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської. Школа забезпечує навчання для осіб з інвалідністю на спеціалізованих автомобілях із ручним керуванням.

Документи для реєстрації можна подати онлайн, а додаткову інформацію отримати за телефоном 093 676 59 26.