Вітаємо курсанта ДДУВС Арсенія Захарова зі срібними нагородами на Чемпіонаті світу з комбат самозахист ІСО!

Курсант Дніпровського державного університету внутрішніх справ Арсеній ЗАХАРОВ здобув два призових місця – у розділах «thai boxing» та «к-1».

11-13 жовтня у німецькому місті Франкфурт-на-Майні відбувся чемпіонат світу з бойових мистецтв комбат самозахист «ICO World Championships 2024». Участь у змаганнях взяли понад 1100 спортсменів із 32 країн світу – представники різних видів єдиноборств.

До складу Національної збірної України увійшов курсант 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Арсеній ЗАХАРОВ. У видовищній та напруженій боротьбі спортсмен виборов одразу два призових місця: срібло у розділах «thai boxing» та «к-1» з комбат самозахист.

У загальнокомандному заліку українська збірна фінішувала другою, поступившись спортсменам з Англії. Бронзу отримала команда Уельсу.

Вітаємо Арсенія з яскравим виступом, пишаємося та чекаємо на нові перемоги!