Курсанти ДДУВС допомагають та підтримують ЗСУ

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ активно долучаються до волонтерських ініціатив. Здобувачі збирають та комплектують гуманітарні посилки для фронту, власноруч шиють речі для бійців.

Безкоштовні обіди для нужденних: у ДДУВС підтримали благодійну ініціативу

Представники Дніпровського державного університету внутрішніх справ стали учасниками проєкту «Обійми мене». Його мета – подолання проблеми голоду серед вразливих верств населення.

Курсанти ДДУВС здійснили екскурсію видатними музеями Дніпра

У рамках плану вихідного дня курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ відвідали серію екскурсій, присвячених історичним і творчим аспектам становлення міста.

Обмін досвідом і практичні настанови: курсанти ДДУВС зустрілися з випускником університету

Захід організовано для випускного курсу здобувачів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України.

Студентам ДДУВС презентували правову молодіжну громадську організацію ELSA Dnipro

На базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ відбулася зустріч з представниками локального осередку ГО «Європейська Асоціація Студентів Права Україна» (ELSA).

Психологічна самодопомога: курсанти ДДУВС відвідали тренінг Центру готовності цивільних у Дніпрі

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ стали учасниками психологічного тренінгу під назвою «Як відновлювати власні ресурси під час війни».