Безкоштовні обіди для нужденних: у ДДУВС підтримали благодійну ініціативу

Представники Дніпровського державного університету внутрішніх справ стали учасниками проєкту «Обійми мене». Його мета – подолання проблеми голоду серед вразливих верств населення.

Курсантки ННІ підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України Марія РАТУШНА та Дарʼя КАБАЧЕНКО спільно з викладачкою кафедри адміністративного права і процесу Крістіною ДЕРЕВʼЯНКО приєдналися до проєкту у ролі координаторів. Вони роздавали гарячі обіди літнім людям та нужденним.

Порцію їжі, а також продукти довготривалого зберігання змогли отримати усі бажаючі. Курсантки поспілкувалися з пенсіонерами, підтримали та обійняли тих, кому не вистачає уваги через відсутність родичів і близьких.

Долучитися до проєкту здобувачі закликають усіх небайдужих. Підтримати ініціативу можна донатами, участю у приготуванні й транспортуванні їжі, закупкою продуктів.

Захід проведено в рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка