Обмін досвідом і практичні настанови: курсанти ДДУВС зустрілися з випускником університету

Захід організовано для випускного курсу здобувачів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України.

Під час зустрічі поліцейський акцентував увагу на роботі у прифронтових територіях, зокрема – на взаємодії з військовими та специфіці несення служби на блокпостах. Поділився досвідом з курсантами щодо виконання обовʼязків на Донеччині, а саме – під Словʼянськом і Краматорськом.

Випускник відзначив важливість набуття в університеті навичок правильного поводження з вогнепальною зброєю. Також порадив курсантам не нехтувати фізичною підготовкою, опанувати прийоми фізичного впливу та захисту задля розуміння та грамотного їх використання у реаліях військового стану.

Просвітницькі заходи та зустрічі з практиками університет організовує на регулярній основі. Це сприяє кращому розумінню курсантами специфіки поліцейської діяльності, підсилює моральні якості, формує світогляд і національну самосвідомість майбутніх офіцерів поліції.