Психологічна самодопомога: курсанти ДДУВС відвідали тренінг Центру готовності цивільних у Дніпрі

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ стали учасниками психологічного тренінгу під назвою «Як відновлювати власні ресурси під час війни».

Під час заняття здобувачі розглянули техніки самодопомоги, які направлені на відновлення енергії та впевненості у собі, а також опанували стратегії управління стресом для зменшення тривожності. Обговорили важливість соціальних звʼязків, адже спілкування та взаємодія можуть стати дієвим способом відновлення.

Під керівництвом психологині Анни Протасової курсанти навчилися технікам медитації та релаксації. Зокрема, виконали вправу «Колір безпеки», де спробували встановити контакт із тілом задля відчуття безпеки та заспокоєння, а також практику «Ресурсне дихання» для відновлення внутрішньої рівноваги.

За словами учасників тренінгу, отримані знання стануть у нагоді в межах професійної діяльності та допоможуть курсантам правильно піклуватися про емоційне та психічне здоровʼя.