Студентам ДДУВС презентували правову молодіжну громадську організацію ELSA Dnipro

На базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ відбулася зустріч з представниками локального осередку ГО «Європейська Асоціація Студентів Права Україна» (ELSA).

Захід для студентів 1 курсу ННІ права та інноваційної освіти організовано студентсько-курсантською радою ДДУВС.

Представники команди ELSA Dnipro озвучили місію організації, яка полягає у сприянні правовій освіті, підтримці взаєморозуміння та підвищенні соціальної відповідальності серед молоді. Спікери розповіли про унікальні можливості для здобувачів вищої освіти, які прагнуть досягнути академічної та особистої досконалості у сфері права.

Діяльність ELSA охоплює академічні та професійні заходи, серед яких конкурси з правознавства, навчальні візити та правові дослідження, міжнародні конференції, семінари і стажування, а також розбудова професійних контактів. Членами ELSA є понад 40 європейських країн з більш ніж 60 тисячами студентів-правників.

Студенти ДДУВС отримали вичерпну інформацію про можливості участі в програмах організації, а деякі вже виявили бажання долучитися до заходів ELSA Dnipro.