Спорт як реабілітація: у ДДУВС пройшло тренування з настільного тенісу для військових ветеранів

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Захід традиційно був організований кафедрою спеціальної фізичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

«Складання процесуальних документів у роботі ювенального поліцейського»: тренінг у ДДУВС

Заняття було проведено для курсантів навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України.

Особливості розслідування воєнних злочинів в умовах воєнного стану: факультативне заняття в ДДУВС

У заході взяли участь курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.