Заняття від чемпіонки: до Дніпровського ліцею МВС завітала Оксана БОТУРЧУК

Ліцей МВС

Паралімпійська чемпіонка з легкої атлетики Оксана БОТУРЧУК провела руханку та естафету для учнів Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС.

У ліцеї відбулося заняття з фізичного виховання у форматі руханки. Захід провела викладачка кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС, паралімпійська чемпіонка та срібна призерка Паралімпіади-2024 в Парижі Оксана БОТУРЧУК.

Ліцеїсти виконали пробіжку навколо стадіону, після чого пройшла руханка та естафета з вправами на швидкість та спритність.

Після завершення руханки спортсменка подарувала учням на згадку свій номер, який було прикріплено на її спортивному одязі з цьогорічної Паралімпіаді в Парижі, де вона виборола срібло.

Спорт є важливою складовою освітнього процесу в Дніпровському ліцеї МВС. Учні активно займаються у спортивних секціях зі східних єдиноборств, самбо, боксу та ігрових видів спорту.