Бронза з футзалу – у команди ДДУВС!

На базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ відбувся турнір з футзалу за Кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області.

На полі зійшлися команди чотирьох ЗВО: ДДУВС, Українського державного університету науки і технологій, Дніпровського національного університету ім. О. Гончара, НТУ «Дніпровська політехніка». Учасники грали за коловою системою: кожна збірна провела по три матчі.

За результатами змагань представники ДДУВС посіли третє місце, трохи поступившись команді НТУ «Дніпровська політехніка». Спортсмени демонстрували витримку, високий рівень гри та командної взаємодії.

Учасників нагороджено кубком, медалями та грамотами.

Кубок Ради молодих вчених традиційно проводять до Дня науки. Спортивний захід є унікальною подією Дніпропетровщини, що не має аналогів в Україні.