Курсанти ДДУВС відвідали майстерклас від легенди світового дзюдо

Спортсмени Дніпровського державного університету внутрішніх справ потренувалися під керівництвом титулованого дзюдоїста Лаші ШАВДАТУАШВІЛІ.

Лаша Шавдатуашвілі – олімпійський чемпіон Лондона-2012, срібний призер Токіо-2020 та бронзовий призер Ріо-2016, чемпіон світу та Європи з дзюдо. Захід відбувся на території дніпровського спорткомплексу «Олімпійські резерви».

Відкрите тренування зібрало понад 300 дзюдоїстів місцевих та обласних федерацій. Серед них – і вихованці клубу єдиноборств університету разом зі старшою викладачкою кафедри спеціальної фізичної підготовки Маргаритою ЧОБОТЬКО.

Лаша ШАВДАТУАШВІЛІ поділився власними секретами боротьби на татамі, продемонстрував спортсменам кілька корисних прийомів і кидків. Відпрацювати навички молодь змогла під час товариських боїв.

За словами здобувачів, такі заходи допомагають перейняти неоціненний досвід чемпіонів, підвищити рівень майстерності та отримати знання, з якими вони досягатимуть нових спортивних висот.