Осередок ДДУВС УС МПА

Міжнародня поліцейська асоціація (МПА)

 

30 жовтня 2015 року в м. Києві відбулась XVI Конференція Національної виконавчої Ради Української Секції Міжнародної Поліцейської Асоціації. В конференції прийняли участь члени Національної Виконавчої Ради, спостерігачі та гості з усіх регіональних відділень секції.

Конференція прийняла рішення визнати та прийняти до складу Міжнародної громадської організації  Української секції Міжнародної Поліцейської Асоціації Осередок Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Метою створення Осередку є встановлення дружніх партнерських стосунків між працівниками поліції країн – колективних членів Міжнародної Поліцейської Асоціації, міжнародне співробітництво у правоохоронній діяльності, розвиток культурних зв’язків, розширення знань та обміну професійним досвідом. Осередок представляє інтереси постійного та перемінного складу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, які є членами МПА в реалізації спільної мети та завдань в професійній, соціальній та культурних сферах.

Членами Осередку можуть бути особи з числа постійного та перемінного складу, вільнонаймані працівники та пенсіонери структурних підрозділів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а також інші особи відповідно до категорій: основного (професійного), асоційованого національного, асоційованого іноземного, особливого та «Почесного» членства.

 

Якщо Ви є членом Міжнародної поліцейської асоціації, то маєте можливість долучитися до великої кількості заходів та проектів на міжнародному, національному та локальному рівні, таким як:

• Міжнародний хостинг – обмін інформацією між членами МПА різних країн з приводу виїзду закордон, допомога з поселенням, екскурсіями, розвагами. Будинки МПА розташовані в кожній країні-учасниці, тому Ви можете ними скористатися разом зі своїми родичами. Виїжджаючи закордон, Ви завжди можете зв’язатись з місцевим представництвом МПА за допомогою або завітати на каву для обміну професійною інформацією.

• Тижні співдружності, спортивні змагання, святкування річниць, що проводяться постійно для членів Асоціації за спеціальними програмами та цінами

• Професійний досвід та обмін знаннями, що досягається завдяки заходам, що влаштовують Секції різних країн (єдиноборства, володіння зброєю, боротьба з тероризмом тощо). Школа МПА в м. Гімборн, Німеччина – головний міжнародний центр МПА для проведення зустрічей, тренінгів, курсів підвищення кваліфікації.

• Колективи за вподобаннями, які працюють не лише на національному, а і на міжнародному рівні (колекціонери зброї, значків, рибалки, радіо-аматори, любителі гольфу тощо). Діє міжнародна молодіжна програма – для обміну дітей членів МПА, що надає можливість молоді отримувати нові знання про культуру та традиції інших країн-членів Асоціації. Щороку проводяться міжнародні молодіжні збори в одній із країн-Секцій МПА для дітей віком 16-17 років. Такі заходи надають можливість дітям отримувати міжнародні контакти, практику англійської або іншої мови, оскільки в зборах приймають участь діти з понад 20 країн світу.

Пам’ятайте, що МПА завжди була добровільною організацією і не має на меті здобуття прибутку. 100% коштів, здобутих із членських внесків ідуть на покращення та розвиток міжнародних зв’язків та обміну знаннями між членами асоціації.

 

Документи необхідні для вступу до МПА:

 

1. Ксерокопія паспорта громадянина України (стор. 1, 2, 3, 11 або 12 з останнім місцем реєстрації).

2. Ксерокопія закордонного паспорта (стор. 1) при наявності.

3. Ксерокопія службового (пенсійного) посвідчення для працівників (пенсіонерів) правоохоронних та силових структур.

4. Довідка МВС про відсутність судимості (для цивільних громадян).

5. Дві кольорових фотографії розміром 3,5х4,5.

6. Власноручно заповнена заява-анкета.

 

➤ Зразок ЗАЯВИ – АНКЕТИ на прийняття до Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.

➤ ЗАЯВА – АНКЕТА.

➤ Зразок заяви про перехід на облік до осередку ДДУВС.

 
Контактні дані:

Примаченко Віталій Федорович – 0979965677

Щербина Олександр Вікторович – 0979622035


10 546