Відділ кадрового забезпечення

На різних етапах кадровий підрозділ навчального закладу очолювали досвідчені, високопрофесійні та талановиті керівники – Петро Виноградов, Григорій Зайченко, Костянтин Кротенко, Йосип Ранчуков, Валерій Яковенко, Микола Мухоїд, Віктор Токарєв, Леонід Заєць, Володимир Ковбаса, Юрій Лисач, Костянтин Бахчев, Андрій Іваниця. Кожний зробив ваговий внесок у розвиток стабільного та професійного кадрового підрозділу.

 

Основні завдання відділу

Забезпечення виконання вимог Конституції України, Кодексу законів про працю України, Законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, антикорупційного законодавства, нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ України при організації роботи з відбору, розстановки, підготовки особового складу.

Удосконалення роботи з кадрового забезпечення у діяльності Університету.

Надання методичної допомоги структурним підрозділам навчального закладу з питань кадрового забезпечення діяльності Університету.

Здійснення аналітичної роботи, планування, упровадження сучасних форм організації праці, проходження служби та методів управління.

Реалізація організаційно-штатних заходів з питань кадрового забезпечення у межах наданих повноважень.

Організація та проведення службової підготовки осіб постійного атестованого складу.

Забезпечення обліку з питань кадрового забезпечення.

Організація і забезпечення своєчасного і якісного обслуговування з кадрових питань перемінного складу.

Забезпечення психологічного супроводження постійного та перемінного складу Університету.

 

Заступник начальника відділу кадрового забезпечення майор поліції Людмила Винту.

 

 

Відділення роботи з постійним складом

У відділенні роботи з постійним складом працюють завідувач відділення капітан поліції Марина Валах, провідні фахівці: капітан поліції Олексій Кучеренко, Ольга Литовченко, Яна Федорчук, Олена Лозовська та фахівці: майор поліції Дарія Качанова, Віолетта Голубкова, Ірина Бобер.

Основні завдання відділення

Організація заходів щодо комплектування посад постійного складу. Визначення потреби у фахівцях відповідних кваліфікацій.

Вивчення, узагальнення та впровадження позитивного досвіду організації роботи з кадрами.

Якісна та своєчасна підготовка проєктів наказів по особовому складу про прийом, нагородження, відрядження, звільнення, встановлення надбавок, постійному складу та з інших кадрових питань.
Провадження облікової та інформаційно-аналітичної роботи з питань роботи працівників та проходження служби поліцейськими.

Реалізація організаційно-штатних заходів з питань кадрового забезпечення у межах наданих повноважень. Організація та проведення службової підготовки осіб постійного атестованого складу.

Реалізація разом із структурними підрозділами Університету заходів, спрямованих на підвищення рівня кваліфікації, професійної майстерності науково-педагогічного складу, шляхом відрядження до підрозділів НПУ з метою набуття практичного досвіду роботи та його впровадження в освітній процес і наукову діяльність.

Підготовка та направлення до МВС України матеріалів про нагородження осіб постійного складу університету державними нагородами України, присвоєння їм почесних звань, нагородження відзнаками МВС України та застосування інших видів заохочень.

 

 

Відділення роботи з переміннім складом

У відділенні роботи з перемінним складом працюють завідувач відділення Людмила Лапенко провідний фахівець капітан поліції Інна Обшалова, фахівці Світлана Котова, Дар’я Артеменко.

Основні завдання відділення

Організація та здійснення якісного кадрового забезпечення осіб перемінного складу факультетів за державним замовленням.

Формування, ведення, облік та своєчасне відпрацювання особових справ перемінного складу відповідно до вимог МВС України, МОН України та чинного законодавства.

Якісна та своєчасна підготовка проєктів наказів по особовому складу про зарахування, відрядження, відрахування, встановлення надбавок, стипендій перемінному складу та з інших кадрових питань.

Підготовка матеріалів щодо забезпечення розподілу (перерозподілу) курсантів та слухачів магістратури, персонального розподілу випускників для стажування та подальшого проходження служби в Головних управліннях Національної поліції комплектуючих областей.

Укладення «Контракту про здобуття освіти у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ» з перемінним складом університету, який навчається за державним замовленням.

 

 

Відділення психологічного забезпечення

У відділенні психологічного забезпечення працюють завідувач відділення Сергій Вишневський, психологи Аліна Городниченко, Таїса Лаврова, Євгенія Глаголєва, Владислав Бідняк.

Функції відділення психологічного забезпечення ВКЗ ДДУВС:

1. Під час психологічного супроводження освітнього процесу у ЗВО здійснюється психодіагностичне вивчення поліцейських ЗВО, курсантів (слухачів);

2. Психологічне супроводження адаптації курсантів (слухачів) до специфіки навчання та умов подальшої професійної діяльності:

1) здійснення відповідних психологічних заходів (вивчення, анкетування, індивідуальні, групові консультації);

2) проведення інтерактивних занять, тренінгів із питань формування у курсантів (слухачів) усвідомлених мотивів до навчальної діяльності, розвитку комунікативних якостей, пізнавальних функцій особистості, стресостійкості, здатності ефективно діяти в екстремальних ситуаціях, виважено та швидко приймати рішення в умовах дефіциту часу;

3) психологічну підготовку курсантів (уміння точно оцінювати свій психологічний стан, настрій, ступінь психоемоційного напруження під час вирішення завдань різної складності; методи та прийоми психологічної саморегуляції для формування стресостійкості, забезпечення особистої безпеки в специфічних умовах майбутньої професійної діяльності та повсякденному житті; основні прийоми ефективної професійної комунікації; надання психологічної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях)

4) психологічне супроводження навчальних занять із тактичної та вогневої підготовки курсантів (слухачів) для прогнозування рівня психологічної готовності до виконання службових завдань.

3. Вивчення стану соціально-психологічного клімату в колективах:

1) здійснення моніторингу стану соціально-психологічного клімату в колективах університету, визначення умов, причин, чинників, що сприяють або перешкоджають продуктивній діяльності працівників та курсантів (слухачів);

2) вивчення взаємин членів колективу, здійснення соціометричних досліджень шляхом проведення анкетування;

3) надання рекомендацій керівникам ЗВО щодо поліпшення стану соціально-психологічного клімату, усунення несприятливих процесів, негативних явищ, конфліктів, які виникають в ході освітньої та службової діяльності, для їх корекції та оптимізації соціально-психологічного клімату в колективах;

У вересні 2018 року в університеті розпочав діяльність психотреніговий комплекс, в якому наявні три службових кабінети з п’ятьма автоматизованими робочими місцями психологів та окремо кімната проведення індивідуальної та групової психопрофілактичної роботи (кімната психологічної саморегуляції). Окремо створено робоче місце психолога для проведення заходів із застосуванням обладнання кімнати. Так, за допомогою пультів та дистанційного керування психолог має можливість регулювати температурний режим у приміщенні, налаштовувати звук, створювати кольоровий фон, управляти мультимедійним центром та екраном.

Відповідно до вимог наказу МВС України від 06.02.19 № 88 та враховуючи специфіку університету в кімнаті реалізований метод багатофункціональності, проводяться практичні заняття із поліцейськими ЗВО, курсантами (слухачами), співробітниками університету щодо основних прийомів психологічної релаксації в кімнаті психологічної саморегуляції. Інновацією є використання приміщення в навчальних цілях методами проведення експертних тренінгів, практичних занять, відпрацювання практичних заходів завдяки встановленню онлайн-системи, яка пов’язана одночасно з 2-ма аудиторіями завдяки використанню 4 відеокамер.

Окремим напрямком діяльності відділення є робота з дітьми, які постраждали внаслідок злочину чи стали свідками сексуального насильства або експлуатації, інших злочинів, або такими, які підозрюються в скоєнні злочинів.

Психолог працює в спеціально облаштованому приміщенні, яке має назву «Кризова кімната, дружня до дитини» за допомогою спеціальних методик. Заходи проводяться за запитом та у практичній взаємодії зі слідчими підрозділам поліції та прокуратури.

З початку військової агресії РФ психологами на постійній основі здійснюються заходи психологічної підтримки у бомбосховищі університету під час повітряних тривог. У всіх бажаючих є можливість завітати до кімнати психологів та провести час тривалості тривоги переглядаючи мотивуючі відеоролики, також є можливість пограти у настільні ігри та за потреби особисто поспілкуватися з психологом.

 

 

Група організації роботи з військовозобов’язаними та призовниками

У групі організації з військовозобов’язаними та призовниками працює провідна фахівчиня Наталія Макієвська.

Основні завдання групи

Група організації роботи з військовозобов’язаними та призовниками – у відповідності до чинних нормативно-правових актів України проводить постійний комплекс заходів щодо організації та ведення персонального військового обліку Дніпровського державного університету внутрішніх справ, який передбачає облік повних а достовірних відомостей щодо призовників, військовозобов’язаних та резервістів за місцем їх роботи (служби) або навчання.

 

 

Контакти:

Начальник відділу тел. (056)756-45-65 електронна пошта hrd@dduvs.edu.ua

Заступник начальника відділу Людмила ВИНТУ тел. (056)756-44-75 hrd@dduvs.edu.ua

Завідувач відділення роботи з постійним складом Марина ВАЛАХ тел. (056)756-44-75 електронна адреса psmd@dduvs.edu.ua

Завідувач відділення роботи з перемінним складом Людмила ЛАПЕПКО тел. (056)756-45-16 електронна адреса tsmd@dduvs.edu.ua

Завідувач відділення психологічного забезпечення Сергій ВИШНЕВСЬКИЙ тел. +380 50 452 22 69, (056) 756 44 88 електронна пошта psd@dduvs.edu.ua


15 087