150 курсантів та офіцерів ДДУВС охороняли громадський порядок під час проведення масових заходів 9 травня

У Дніпропетровську 9 травня офіційно відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Під час проведення масових заходів особовий склад Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяв участь в охороні громадського порядку.

30 офіцерів та 120 курсантів патрулювали вулиці та охороняли громадський порядок під час урочистого покладання квітів до пам’ятника Слави.

У День Перемоги в усій Україні відбулося 2,5 тис. мітингів, у яких взяли участь близько 1 млн людей. У цілому акції пройшли мирно, а невеликі зіткнення, в основному через символіку, відбулися в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові та Черкасах. У місті в маршах і мітингах взяли участь більше 6 тисяч осіб.

Участь курсантів та офіцерів ДДУВС в охороні громадського порядку 9 травня.
Масові заходи 9 травня.
(rian.com.ua)