«Використання спеціальних знань у досудовому розслідуванні»

На базі кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 3 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було проведено науково-практичний семінар.

У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та інших вищих навчальних закладів, а також працівники практичних підрозділів Національної поліції.

Під час роботи були обговорені такі основні питання, як: призначення та проведення судових експертиз, участь спеціаліста під час проведення слідчих (розшукових) дій, організаційні й тактичні особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Науково-практичний семінар «Використання спеціальних знань у досудовому розслідуванні»

За підсумками семінару було визначено пріоритетні напрямки дослідження у сфері використання спеціальних знань у досудовому розслідуванні.

Відділення зв’язків з громадськістю