Новини Криворізького факультету ДДУВС, Новини університету

Кривий Ріг зустрів нову патрульну поліцію. У церемонії приведення поліцейських до Присяги взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, заступник голови Національної поліції України – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Віталій Глуховеря, представники міської влади та поліції.

Урочиста церемонія відбулась на центральній площі біля пам’ятника Козаку Рогу.

Кривий Ріг зустрів нову патрульну поліцію.

«Нова поліція – це, перш за все, новий підхід та нові принципи роботи. Я хочу, щоб кожен житель Кривого Рогу це відчув. Я закликаю вас, поліцейські офіцери, служити кожному громадянину, а усіх жителів міста – довіряти новій поліції. Адже без взаємодовіри та підтримки нічого не побудуєш. Новим поліцейським я хочу сказати, що на вас сьогодні покладена велика відповідальність, тому не підведіть», – зазначив Арсен Аваков.

Арсен Аваков також зауважив, що Кривий Ріг – це особливе місто, адже воно заплатило дуже високу ціну за свободу України. Серед криворізьких патрульних – 40 учасників бойових дій в зоні АТО. Більшість – понад рік воювали на передовій, мають державні та відомчі нагороди.

474 патрульних Кривого Рогу присягнули на вірність українському народові

Хатія Деканоідзе висловила сподівання, що жителі Кривого Рогу, місцева громада і журналісти прискіпливо слідкуватимуть за роботою поліції, але все ж із розумінням, що ці поліцейські є майбутнім України і майбутнім Національної поліції.

«Найголовніше – патрульні це знають і прекрасно розуміють – вони вас захищатимуть і діятимуть в межах закону. Вони – нові. Можливо, без досвіду, з помилками, але найголовніше – вони будуть частиною народу України», – підкреслила Хатія Деканоідзе.

474 патрульних Кривого Рогу присягнули на вірність українському народові
“Нова поліція – це, перш за все, новий підхід та нові принципи роботи.”

Служити у новій патрульної поліції Кривого Рогу виявили бажання близько 6 тисяч кандидатів. Конкурс складав 13 чоловік на місце. Середній вік патрульних – 27 років. 20% підрозділу складають жінки. 336 осіб мають вищу освіту. Майже 10% нових патрульних – колишні міліціонери, які успішно пройшли переатестацію. Очолив Управління патрульної поліції Кривого Рогу лейтенант поліції Владислав Ткаченко. Він служив у патрульній поліції м. Києва від моменту її створення.

Уже ввечері 70 патрульних екіпажів вийдуть на патрулювання вулиць міста.

474 патрульних Кривого Рогу присягнули на вірність українському народові
Кривий Ріг зустрів нову патрульну поліцію.

Відділення зв’язків з громадськістю