Вікторина визначила кращих знавців з дисциплін «Досудове розслідування» та «Кримінальний процес»

З нагоди Дня науки науково-педагогічним персоналом кафедри кримінального процесу факультету № 3 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ було проведено вікторину на тему «Процесуальні особливості проведення слідчих (розшукових) дій у змагальному кримінальному процесі України».

У вікторині взяли участь курсанти 3-х курсів факультету № 1 та факультету № 3. Захід проводився з метою підвищення рівня знань курсантів з навчальних дисциплін «Кримінальний процес» та «Досудове розслідування», формування навичок та вмінь застосовувати отримані знання на практиці, а також задля розвитку вміння працювати у колективі.

Вікторина на кафедрі кримінального процесу факультету № 3 ДДУВС

Організатором та модератором вікторини виступила керівник наукового гуртка, доцент кафедри, підполковник поліції Наталія Черняк. До членства у журі були запрошені завідувач кафедри, к.ю.н., доцент підполковник поліції Володимир Сліпченко, доцент кафедри, к.ю.н., доцент підполковник поліції Андрій Захарко, старший викладач кафедри, к.ю.н. підполковник поліції Наталя Павлова.

Програма вікторини складалася таких конкурсів: «Привітання», сценка «Один день з життя слідчого» на тему «Проведення слідчих (розшукових) дій, «Розминка» та «Практичне завдання».

За результатами проведеної вікторини перемогу здобули одразу дві команди: «Кримінальний район» та «КОП», які представляли факультет № 1. Найактивнішими учасниками вікторини стали Владислав Авдієнко, Богдан Городній, Наталія Любова та Юрій Компанієць.

За участь у вікторині всі учасники отримали грамоти та подяки.

Відділення зв’язків з громадськістю