Реалізація програми «подвійний диплом» та академічної мобільності триває

У рамках реалізації програми «подвійний диплом» та академічної мобільності студентів і викладачів до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з робочим візитом завітала делегація Університету ім. Яна Кохановського у складі ректора Яцека Семаняка та начальника відділу роботи зі студентами Агнешки Сверчек.

Курсанти університету здійснили туристичний похід Львівською та Закарпатською областями.

Ще одна крапка на мапі або за два кроки до Європи

Упродовж шести днів курсанти 2-го курсу факультету № 1 та 3-го курсу факультету № 3 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у супроводі провідного фахівця факультету № 1 Олександра Полторацького та завідувача кафедри філософії та політології В’ячеслава Кузьменка здійснили туристичний похід Львівською та Закарпатською областями.

Курсанти вчилися правилам пожежної безпеки та порятунку постраждалих

На полігоні навчально-тренувального центру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшли щорічні заняття зі стрільби з автомата для курсантів першого курсу факультету № 3. У заході взяли участь співробітники Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області та волонтери загону швидкого реагування Червоного Хреста.

Змагання з жиму штанги визначили найсильніших спортсменів університету

У приміщенні Центру спеціальної фізичної підготовки ДДУВС пройшли змагання з жиму штанги (без екіпіровки), у яких взяли участь збірні команди навчальних курсів університету, а також працівники патрульної поліції.