Курсант ДДУВС здобув золото в обласному турнірі з фрі-файту

У селищі Дніпровському Верхньодніпровського району на базі СК «Дніпровець» пройшли обласні змагання з фрі-файту серед дорослих, присвячені пам’яті загиблих героїв легендарного полку «Дніпро-1».

Захід відбувся за підтримки народного депутата України Ю.М. Берези та голови Верхньодніпровської районної ради А.В. Кравченка.

Мета проведення Кубку – вшанування пам’яті загиблих героїв полку «Дніпро-1», які заплатили найвищу ціну за вільну Україну.

У змаганнях взяли участь 75 спортсменів міста та області. Перше місце у ваговій категорії 69 кг виборов курсант 3-го курсу факультету кримінальної міліції Дніпропетровського державного університету внутрішні справ Леонід Челахов. Варто зазначити, що у цій ваговій категорії у віці старше 19 років за звання чемпіона змагалося 10 спортсменів.

Своєю перемогою курсант завдячує тренеру – викладачу кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС капітану поліції Віктору Богуславському.