У Харкові пройшли всеукраїнські змагання з дзюдо серед спортсменів не старше 23-х років. У Чемпіонаті взяли участь 287 спортсменів із 19-ти регіонів нашої країни.
За результатами змагань 8 медалей завоювали майстри татамі Дніпропетровщини: 2 срібла і 6 бронз. Серед володарів бронзи – курсантка факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Дніпропетровського державного універсітету внутрішніх справ Поліна Михайська. Також на національній першості спортсменка виконала норматив майстра спорту України.
![З Чемпіонату України з дзюдо курсантка ДДУВС повернулася з бронзою](https://dduvs.edu.ua/wp-content/uploads/2016/10/k.jpg)
За підсумками Чемпіонату України U23 буде сформовано збірну України для участі у молодіжному Чемпіонаті Європи U23, який проходитиме 11-12 листопада у місті Тель-Авіві (Ізраїль).
Вітаємо спортсменку нашого навчального закладу та бажаємо подальших перемог!
— 1 163