Курсанти ДДУВС увійшли до складу збірної Дніпропетровської області з фрі-файту

У селі Петриківка пройшов відбірковий турнір із фрі-файту до збірної команди Дніпропетровської області. У змаганнях взяли участь кращі спортсмени регіону, серед них курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – Леонід Челахов та Євген Оксьом.

На змаганнях було представлено збірні команди 4-х клубів: “Адреналін” (м. Новомосковськ), “Лють” (м. Дніпро), “Оновлення” (м. Дніпро), “Витязь” (м. Дніпро), “Апгрейд” (м. Дніпро та Верхньодніпровськ).

Бої пройшли на високому рівні, всі спортсмени показали чудовий результат, високий професіоналізм та майстерність.

У результаті напружених сутичок курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Леонід Челахов виборов перше місце, а курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Євген Оксьом – друге. Відтепер обидва курсанти захищатимуть честь Дніпропетровщини на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо впевнено перемагати і надалі!