ДДУВС вперше прийняв чемпіонат Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України зі стрільби з бойової зброї

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшов чемпіонат Дніпропетровської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України зі стрільби з бойової зброї за програмою комплексних змагань «Динаміада–2016» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області.

Почесне право підняти державний прапор України з нагоди відкриття Чемпіонату отримав капітан збірної команди ДДУВС, переможець змагань у 2015 році, доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки Віталій Покайчук.

За результатами змагань команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у запеклій боротьбі вдруге поспіль виборола перше загальнокомандне місце. Друге місце дісталося збірній команді Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області, третє – команді Університету митної служби та фінансів.

У особистій першості призові місця серед спортсменів ДДУВС розподілилися наступним чином:

1-ше місце у вправі ПМ-3 з результатом 264 очка – доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності майор поліції Віталій Покайчук;

1-ше місце у вправі ПМ-4 з результатом 90 очок – ад’юнкт майор поліції Євген Зеленський;

3-тє місце у вправі ПМ-2 з результатом 156 очок – курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції рядовий поліції Ілона Діденко.

Вітаємо спортсменів ДДУВС та бажаємо нових перемог!