На Криворізькому факультеті вшанували пам’ять жертв голодоморів

Новини Криворізького факультету ДДУВС

На Криворізькому факультеті Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшов вечір пам’яті жертв голодоморів «Запалимо свічку».

День па́м’яті жертв голодомо́рів – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Під час заходу студенти ознайомилися з тематичною виставкою «Свічка пам’яті», побачили, як виглядає шматок хліба блокадного Ленінграду, декламували вірші відповідної тематики. Під час мультимедійної презентації присутні переглянули документальні фото, які демонструють масштаби та жахливі наслідки голодоморів на українській землі.

Юнаки та дівчата з величезним інтересом слухали спогади та життєві історії членів Ради ветеранів навчального закладу: Веклич Світлани Олександрівни, Фотенка Івана Федоровича та Кодій Ніни Павлівни.