В університеті пройшла вікторина з цивільного права та процесу

У рамках Всеукраїнського тижня права на кафедрі цивільного права та процесу факультету підготовки працівників для підрозділів кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ пройшла вікторина на тему «Актуальні питання цивільного права».

У вікторині взяли участь курсанти 3-го курсу факультетів підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності та органів досудового розслідування. До складу журі увійшли науково-педагогічні працівники кафедри та адвокат Юлія Завгородня.

Вікторина проходила у чотири етапи: підготовчий, основний та конкурс капітанів.

Змагання проходили у доброзичливій атмосфері, з присутнім духом конкурентності та суперництва. За рішенням журі перемогу здобула команда курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування навчальної групи ПС-444.