Викладачі та студенти зіграли у волейбол

З ініціативи студентів та методистів першого курсу юридичного факультету спеціальність «Право» та «Правоохоронна діяльність» проведено товариській матч з волейболу між командами студентів та викладачів.

У запеклій боротьбі здобула перемогу команда викладачів, до складу якої увійшли: капітан команди доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Хорошун Олександр, заступник декана юридичного факультету Шершень Наталія, методист першого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» Волошина Юлія, викладач кафедри фізичного виховання, куратор групи Б-ПД-633 Куниця Олександр Павлович, викладач кафедри фізичного виховання, куратор групи Б-ПД-634 Войналович Ганна та викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Кучеренко Олексій.

Суддя змагань, викладач кафедри фізичного виховання Пожидаєв Микола звернув увагу на високий рівень підготовки та злагодженості команд студентів та викладачів під час матчів.