Шановні колеги, курсанти та студенти!

51 річниця для Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – це поважний вік, визначна подія.

Кожна така дата спонукає задуматися про досягнення, окреслити плани та перспективи. Пройшовши тривалий шлях розвитку, навчальний заклад став одним із провідних юридичних вузів регіону та країни, розвинув і зміцнив власні традиції, набув значного досвіду у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців.

З кожним днем університет зміцнює свої позиції, повсякчас зростає його науковий потенціал, розширюються міжнародні відносини, розвивається матеріально-технічна база.

Переконаний, наші старання, талант, відданність службовому обв’язку стануть запорукою нових визначних успіхів, гарантом довіри українського народу до співробітників поліції.

У цей святковий день, від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, мудрості, терпіння, творчої наснаги та нових професійних звершень в ім’я розвитку та процвітання нашої аlma mater!